SKJ
        
  Úvod
  PREZÍDIUM
  ČLENOVIA
 

SPZ ZSK

 

UKK

 
  GDPR – Ochrana osobných údajov
 
  SKJ - SEKRETARIÁT
  Kontakt
  Pracovníci sekretariátu
  Tlačivá
  Cenník
  Štandardy
  Klubové web stránky
  ROZHODCOVIA
  Zbor rozhodcov
  Plán Zboru rozhodcov
  Čestní členovia Zboru rozhodcov
  Medzinárodní rozhodcovia
  Národní rozhodcovia
  Rozhodcovia Junior Handling
  VÝSTAVY
  Kalendár 2019
  Kalendár 2018
  Výsledky výstav
  Šampionáty 2010 - 2018
  MEDZINÁRODNÍ ŠAMPIÓNI
  Junior Handling
  ŠAMPIONÁTY
  Šampión šteniat
  Šampión mladých
  Šampión SR
  Jubilejný šampión SR
  Šampión veterán
  Šampión práce
  Grand šampión
  Slovenský výstavný šampión
  Super Grand šampión
  Šampión SKJ
  CHOVATEĽSKÉ STANICE
  register názvov
  Duplikáty preukazov o pôvode
  DOKUMENTY
  dokumenty FCI
  dokumenty SKJ
  správy z komisií FCI
   
  Jubilejné ocenenia SKJ
   
  Svetove klubove
vystavy 2013
   

www.fci.be

 

 

www.fcieurope.eu

 


Dostihová a coursingová komisia SKJ

 

 

 

Mediálni partneri:

 
SKJ
   
 

VÝSLEDKY VÝSTAV 2008

‹‹ späť 
   

Champion of Champions * Bratislava 13.12.2008

   

ŠAMPIÓN ŠAMPIÓNOV 2008

Jazvečík hrubosrstý trpasličí
FLAMENDR IDOL HYCON
m: Fairaisl Lukáš, CZ

   

I. Vicešampión šampiónov 2008
Írsky vlkodav – CESARO MEZI KAMARÁDY, m: Zaťková Petra MVDr., SK

II. Vicešampión šampiónov 2008
Doberman – CHRISS Z PADOKU, m: Houdková Jana Mgr., CZ

Šampión sympatia 2008
English Coker Spaniel – VICTORIA´S YETI MADE IN AUSTRIA, m: Petrovský Rudolf, SK

Šampión pracovných plemien 2008
Doberman – CHRISS Z PADOKU, m: Houdková Jana Mgr., CZ

Šampión poľovných plemien 2008
Jazvečík hrubosrstý trpasličí – FLAMENDR IDOL HYCON, m: Fairaisl Lukáš, CZ

Víťaz I. FCI skupiny 2008
Austrálsky ovčiak – SUNSHINE SHANTI SHALLOW RIVERS, m: Podzemskí Jarmila + Antonín, CZ

Víťaz II. FCI skupiny 2008
Doberman – CHRISS Z PADOKU, m: Houdková Jana Mgr., CZ

Víťaz III. FCI skupiny 2008
Yorkshire Terrier – POWER RANGER MONASTERY OF LA RABIDA, ch+m: Strnad Andrej, SK

Víťaz IV. FCI skupiny 2008
Jazvečík hrubosrstý trpasličí – FLAMENDR IDOL HYCON, m: Fairaisl Lukáš, CZ

Víťaz V. FCI skupiny 2008
Sibírsky husky – OUMIAK´S THE SHOW MUST GO ON, m: Semeráková Michaela, CZ

Víťaz VI. FCI skupiny 2008
Bloodhound – YOUNG ISEB m: Klivarová Martina, CZ

Víťaz VII. FCI skupiny 2008
Irish Red Setter – DIÓN SPOD ZOBORA, m: Glonek Miroslav, SK

Víťaz VIII. FCI skupiny 2008
English Cocker Spaniel – PHIL MARIS DANDY DEVON, m: Felszeghyová rod., SK

Víťaz IX. FCI skupiny 2008
Pudel – A.J. FIRST GREAT BOHEMIA, m: Suchoňová Zuzana Bc., SK

Víťaz X. FCI skupiny 2008
Írsky vlkodav CESARO MEZI KAMARÁDY m: Zaťková Petra MVDr., SK

‹‹ späť