SKJ
        
  Úvod
  PREZÍDIUM
  ČLENOVIA
 

SPZ ZSK

 

UKK

 
  GDPR – Ochrana osobných údajov
 
  SKJ - SEKRETARIÁT
  Kontakt
  Pracovníci sekretariátu
  Tlačivá
  Cenník
  Štandardy
  Klubové web stránky
  ROZHODCOVIA
  Zbor rozhodcov
  Plán Zboru rozhodcov
  Čestní členovia Zboru rozhodcov
  Medzinárodní rozhodcovia
  Národní rozhodcovia
  Rozhodcovia Junior Handling
  VÝSTAVY
  Kalendár 2019
  Kalendár 2018
  Výsledky výstav
  Šampionáty 2010 - 2019
  MEDZINÁRODNÍ ŠAMPIÓNI
  Junior Handling
  ŠAMPIONÁTY
  Šampión šteniat
  Šampión mladých
  Šampión SR
  Jubilejný šampión SR
  Šampión veterán
  Šampión práce
  Grand šampión
  Slovenský výstavný šampión
  Super Grand šampión
  Šampión SKJ
  CHOVATEĽSKÉ STANICE
  register názvov
  Duplikáty preukazov o pôvode
  DOKUMENTY
  dokumenty FCI
  dokumenty SKJ
  správy z komisií FCI
   
  Jubilejné ocenenia SKJ
   
  Svetove klubove
vystavy 2013
   

www.fci.be

 

 

www.fcieurope.eu

 


Dostihová a coursingová komisia SKJ

 

 

 

Mediálni partneri:

 
SKJ
   
 

Champion of Champions * Bratislava 13.02.2010

   
ŠAMPIÓN ŠAMPIÓNOV 2009
Novofundlandský pes
KING OF HELLULAND FEEL THE WIN
m: Kročkoví Soňa a Vlado, SK

I. Vicešampión šampiónov 2009
Tosa Inu
ABENJI BIG LUCK
m: Zeman Pavel a Pavlíčková G., CZ

II. Vicešampión šampiónov 2009
Afgánsky chrt
OZZY OSBOURNE GANDAMAK SLOVAKIA
m: Klusoň Michal, CZ

Šampión sympatia 2009
Yorkshire Terrier
WATER-NYMPH MONASTERY OF LA RABIDA
m: Strnad Andrej, SK

Šampión slovenských národných plemien 2009
Československý vlčiak
LUPUS CRYING WOLF
m: Novoveská Lucie, CZ
Šampión pracovných plemien 2009
Rottweiler
XANDRA Z KOHLOVHO DVORA
m: Šipkovský Martin, SK
Šampión poľovných plemien 2009
Jazvečík hrubosrstý trpasličí
LONELY LITTLE LORD KALOKAGATHIA FAI
m: Říha Tomáš & Fairaislová Lenka, CZ
Víťaz I. FCI skupiny 2009
Bearded collie
BALZA BLACK ALADIN
m: Šimoničovi Zuzana a Martin & Bílá Katarína, SK
Víťaz II. FCI skupiny 2009
Novofundlandský pes
KING OF HELLULAND FEEL THE WIN
m: Kročkovi Soňa a Vlado, SK
Víťaz III. FCI skupiny 2009
Yorkshire Terrier
XMAS WISH STŘÍBRNÉ PŘÁNÍ
m: Bystrianská Alena, CZ
Víťaz IV. FCI skupiny 2009
Jazvečík hrubosrstý trpasličí
LONELY LITTLE LORD KALOKAGATHIA FAI
m: Říha Tomáš & Fairaislová Lenka, CZ

Víťaz V. FCI skupiny 2009
Sibírsky husky
KRISTARI´S CHINOOK AT JEDNICKA
m: Semeráková Michaela, CZ

Víťaz VI. FCI skupiny 2009
Beagle
ABSOLUTELY SPOTLESS TALIA
m: Mayer Hermann, A
Víťaz VII. FCI skupiny 2009
Írsky červený seter
ICY-BREEZE JAY SLOVAK BASE
m: Gloneková Branislava, SK
Víťaz VIII. FCI skupiny 2009
Americký kokeršpaniel
KEBEC´S CANADIAN TRADER
m: Vítková Viera a Giacomini Luca, SK
Víťaz IX. FCI skupiny 2009
Lhasa apso
ORLANE´S ALL TOO EASY
m: Blažo Radek, SK
Víťaz X. FCI skupiny 2009
Saluki
BASSIRA YRTEP
m: Kučerová Petra & Kučerová-Chrpová Veronika, CZ
 
Víťaz neuznaných plemien 2009
Louisiansky leopardí pes
SUNNYDOG´S PERFECT MATCH
m: Caklová Karin, SK